Eesti Parkour MTÜ on sündinud Albus kahe noormehe soovist arendada Eestis parkuuri ja jagada inspiratsiooni läbi loomuliku liikumise. Parkour on treeningmeetod, mis seob erinevaid spordialasid nagu akrobaatika, ronimine ja jooksmine. Parkour on väga mänguline ja arendav spordiala.

TÖÖTOAD

Kui otsid noortele aktiivset tegevust, siis parkouri töötuba on selleks just õige. Oleme läbi töötubade tutvustanud parkouri ligi 2000 noorele üle Eesti. Töötuba kestab poolteist tundi ja on üles ehitatud sihtrühmast lähtuvalt – õpime erinevaid parkouri tehnikaid, akrobaatilisi elemente ja mängime huvitavaid üldfüüsilist arengut toetavaid mänge.

EESTI PARKOURI JAM

Juba viis aastat oleme kaks korda suve jookusul kogunenud Järvamaale Albu külla, kus asub Bar Madness. Bar Madness on suurim parkouripark Eestis. See on koht, kus saavad harjutada nii algajad kui kogenenumad harrastajad. Kutsume ka külalisi, kes viivad läbi põnevaid töötube nagu näiteks tricking, kiiking või acro jooga.

TRENNID

Viime läbi parkouritreeninguid noortele. Parkour sobib igas vanuses noorele, alates esimesest klassist. Trennides teeme huvitavaid harjutusi, mängime aktiivseid mänge ja õpime nii lihtsaid kui raskemaid parkouritehnikaid. Paneme suurt rõhku ka üldfüüsilisele arengule. Trennid kestavad sõltuvalt noorte vanusest 1 - 1,5 tundi.

MÄRT MADISON

Märt on praeguseks parkouriga tegelenud juba üksteist aastat. Ükski eelnevalt proovitud spordiala ei pakkunud talle pinget. Märdile meeldib parkouri juures see, et seal puudub võistlusmoment, kuid samas on väljakutseid pakkuv ja individuaalne. Samas usub Märt, et tegu on siiski seltskonnaspordiga. Hetkel õpetab Märt iganädalaselt parkouri umbes sajale noorele, mis võimaldab tal oma hobi siduda tööga.

IMRE LIIVAK

Imre on parkouri ja akrobaatika treener. Ta avastas parkouri 2008. aasta suve hakul ja see oli ta elus täielik kannapööre. Kuna treenereid sellel ajal ei olnud, siis tuli ise välja nuputada, mida ja kuidas õppida. See tekitas huvi ka treeneriameti vastu. Imre omandas bakalaureuse kraadi kehakultuuris ning veetis aasta Taanis spordikoolis. Sealt edasi suundus ta kogemusi koguma Kanadasse ja Uus-Meremaale.

KONTAKT

MTÜ EESTI PARKOUR
Albu, 73402, Järvamaa
Registrikood 80370805

Telefon: 55534523
E-mail: eestiparkour@gmail.com

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Hit Enter to search or Esc key to close